Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Nidzica – oferty sprzedaży i najmu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Budynek użytkowy

Nidzica,warmińsko-mazurskie

8 350 000 zł1 369,53 m² 6 096,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:32 563 m²

Na sprzedaż: unikalny kompleks wypoczynkowo-rezydencyjny znajdujący się w miejscowości Nibork, z nadanym numerem 1, w gminie Nidzica. Obiekt funkcjonuję pod nazwą Leśniczówka Nibork.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Sienkiewicza

Nidzica,warmińsko-mazurskie

1 250 000 zł893,10 m² 1 399,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 158 m²

Opis Dobry pomysł, a realizację może dzielić mały krok. Mamy do zaoferowania obiekt z wielkim potencjałem: halę przemysłową z dwukondygnacyjną częścią biurowo-socjalną wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Budynek użytkowy, ul. Leśna

Nidzica,warmińsko-mazurskie

4 750 000 zł7 455 m² 637,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 698 m²

Rezerwacja! rezerwacja! rezerwaca! Oferuję na sprzedaż działki o łącznej powierzchni 18698m2, zabudowane halami i budynkami o funkcji produkcyjno-magazynowej i biurowo-socjalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Nidzica

Nidzica,warmińsko-mazurskie

450 000 zł200 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:775 m²

Na sprzedaż nieruchomość Biurowo-Produkcyjna w Nidzicy przy ul. Słonecznej z przeznaczeniem na prowadzenie wielu form działalności takich jak: biura, handel/usługi, produkcja, warsztat,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Biurowiec, ul. Kajki

Nidzica,warmińsko-mazurskie

1 020 000 zł1 191 m² 856,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 923 m²

Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 2 923 m . Na ogrodzonym terenie znajduje się budynek biurowy o powierzchni użytkowej 844,26 m 2 oraz budynek mieszkalny (100,15.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Żeromskiego

Nidzica,warmińsko-mazurskie

12 000 zł1 200 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 184 m²

Inwestycyjny potencjał w sercu Nidzicy Hale na wynajem przy ul. Żeromskiego 8! Szukasz przestrzeni, która dopasuje się do Twojego biznesu? Oferujemy do wynajęcia dwie funkcjonalne hale położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Leśna

Nidzica,warmińsko-mazurskie

4 750 000 zł7 455 m² 637,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 698 m²

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Żeromskiego

Nidzica,warmińsko-mazurskie

2 600 000 zł6 184 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Inwestycyjny potencjał w sercu Nidzicy 6184 m z ogromnymi możliwościami! Szukasz miejsca na swój biznes, które nie stawia ograniczeń? Przy ul. Żeromskiego 8 czeka nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona

Nidzica,warmińsko-mazurskie

2 900 000 zł2 058,30 m² 1 408,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 834 m²

Hala magazynowo- produkcyjna połączona z budynkiem biurowym, na działce o pow. 4834 m2 w Nidzicy. Powierzchnia użytkowa hali: 1769 m2, budynku biurowego: 207 m2. W hali, oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Nidzica

Nidzica,warmińsko-mazurskie

1 020 000 zł1 191 m² 856,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Uwarunkowania planistyczne Nieruchomość położona w Nidzicy znajduje się na terenie oznaczonym symbolem D-80um: przeznaczenie podstawowe: zabudowa usługowo-mieszkaniowa - usługi nieuciążliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Kościuszki

Nidzica,warmińsko-mazurskie

932 zł54,80 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pko Bank Polski S.A., Biuro Administrowania Nieruchomościami - Zespół Nieruchomości i Kontraktów w Gdyni proponuje Państwu do wynajmu nieruchomość położoną w Nidzicy przy pl.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Nidzica

Nidzica,warmińsko-mazurskie

8 350 000 zł1 370 m² 6 096,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:32 563 m²

Na sprzedaż: unikalny kompleks wypoczynkowo-rezydencyjny z duszą Leśniczówka Nibork, nidzica. Leśniczówka Nibork to prestiżowy, w pełni zrewitalizowany kompleks wypoczynkowo-rezydencyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Leśna

Nidzica,warmińsko-mazurskie

4 750 000 zł7 455 m² 637,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 698 m²

Oferuję na sprzedaż działki o łącznej powierzchni 18698m2, zabudowane halami i budynkami o funkcji produkcyjno-magazynowej i biurowo-socjalnej o łącznej pow. 7455m2. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Leśna

Nidzica,warmińsko-mazurskie

4 750 000 zł7 455 m² 637,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 698 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Leśna

Nidzica,warmińsko-mazurskie

4 750 000 zł7 455 m² 637,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 698 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Nidzica

Nidzica,warmińsko-mazurskie

177 800 zł191 m² 929,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nidzica, 19 maja 2020 r. Gmkr.6840.9.2019 WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O II PRZETARGU USTNYM NIEOGRANICZONYM na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej własność Gminy Nidzica. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Traugutta

Nidzica,warmińsko-mazurskie

35 700 zł1 020 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy Państwu do wynajęcia długoterminowego (min. 10 lat, lub do negocjacji) nieruchomość komercyjną o powierzchni 1020 m2 położoną w Nidzicy, przy ul. Traugutta. Najem może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Nidzica

Nidzica,warmińsko-mazurskie

7 500 zł600 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Hala magazynowo biurowa nidzica Budynek: dwie hale magazynowe ( posadzka utwardzona ); pomieszczenie magazyniera ( obsługa hali ) + toaleta; łazienka dla klientów; pomieszczenia socjalne dla pracowników.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie