Mieszkanie, ul. 1 Maja
1 Maja, Nidzica, warmińsko-mazurskie
- 280 000 zł
- 56,43 m²
- 4 961,90 zł/m²
Wiesława
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. 1 Maja
1 Maja, Nidzica, warmińsko-mazurskie
zaktualizowane:
23 maja 2026
Mieszkanie, ul. 1 Maja
Zaktualizowane: 23 maja 2026
280 000 zł 56,43 m² 4 961,90 zł/m²
Nie zwlekaj z kontaktem
bardzo wysokie zainteresowanie
3/4
3
1968
-
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
3/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1968Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 280 000 zł (4 961,90 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe
- Charakterystyka mieszkania: 56,43 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- okna: nowe / wymienione
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1968
- Rozkład mieszkania: piętro 3/4, dwustronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Czynsz: 700 zł
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: prysznic
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody
- telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
- Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 51 kWh/m² na rok; końcową (EK): 73 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 66 kWh/m² na rok
- wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0 t CO₂/m² na rok
- udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 0 %
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 23.05.2026
Lokalizacja
- Adres: 1 Maja, Nidzica, nidzicki, warmińsko-mazurskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, jezioro
- cicho
Opis nieruchomości
Stylowe, jasne mieszkanie z wyjątkowym klimatem retro, które łączy ponadczasową elegancję z przytulnością domowego wnętrza.
Salon to serce mieszkania przestronny, dobrze doświetlony dzięki dużemu oknu z ekspozycją na światło dzienne. Wnętrze wyróżnia się ciepłą kolorystyką i klasycznym parkietem w jodełkę, który dodaje charakteru i podkreśla solidność wykonania.
Centralnym punktem jest wygodny zestaw wypoczynkowy w beżowym kolorze, idealny do relaksu i spotkań z bliskimi. (...)